Forum ostatniej szansy.

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Forum ostatniej szansy. » Meble » Solidne meble


Solidne meble

Posts 1 to 10 of 10

1

Witam! Czy możecie mi powiedzieć gdzie mogę kupić dobre meble? Nie wiem gdzie kupić...

0

2

Ja kupowałem w Swarzędzu dobre meble. Polecam.

0

3

Może ikea albo coś w tym stylu.

0

4

Ja polecam agata meble.

0

5

No ci powiem że dobre meble to w Niemczech mają a nie bo serio to warto tam pojechać sobie i ogarnąć.

0

6

Dębowe będą najbardziej solidne bo najtrwalsze drewno ale może nie pasować odcien do domu

0

7

Ja mam z bobu i też są solidne jasne i ładne meble z tego co wiem to nawet są laminowane ale nie jestem pewien dawno już je kupowałem

0

8

Jeśli chodzi o solidność to tutaj bez dwóch zdań         producent mebli dębowych by się tutaj przydał. Uważam że to są najlepsze meble no i najtrwalsze.

0

9

Z solidnych mebli to na bank będą metalowe powiem ci możesz kopać bić te meble nic się z tym nie zadzieje jest to solidna stal bardzo wytrzymała ewnetualnie rysy zrobisz.

0

10

Maluchy spędzały dużo czasu w domu, przestrzeń do ich zabawy i rozwoju w domu jest bardzo ważna. U nas się sprawdził stolik dla dziecka do salonu z kolekcji mebli dla dzieci vox https://www.vox.pl/kolekcje-mebli-baby-vox-match. Zapewni maluchom przestrzeń do kolorowanek czy układania puzzli.

0


You are here » Forum ostatniej szansy. » Meble » Solidne meble